UFC

Šampion si koncem kariéry není jistý. Rozhodne nadcházející zápas, říká

Šampion si koncem kariéry není jistý. Rozhodne nadcházející zápas, říká
UFC zápasník Anderson Silva Zdroj: Profimedia

UFC Fight Night 181 má být dějištěm posledního zápasu legendy Andersona SIlvy. Zdá se však, že 45letý zápasník si koncem kariéry není jistý. Ve smlouvě má ještě jeden zápas a naznačil i působení mimo UFC.

Ještě před týdnem Silva avizoval, že duel s Uriah Hallem bude poslední zápas v UFC, ne-li v celé kariéře. S blížícím se termínem zápasu však předchozí slova nahrazuje novými.

„Všichni se mě na to ptají a odpověď je pořád stejná. Možná je to poslední, možná ne. Možná je to poslední zápas v UFC, to je mezi mnou a Danou Whitem. Uvidíme. Možná absolvuji další zápas, co mám ve smlouvě, možná ne. Stát se může cokoli,“ mlžil Pavouk během online tiskové konference.

Související obsahNení to poprvé, co Silva (34-10-1NC) koketuje s koncem kariéry. Ale vždy našel sílu znovu absolvovat tréninkový kemp a postavit se do klece. Právě trénink a vše okolo je to, co mu bude jednou nejvíc chybět.


Za 23 let kariéry dosáhl mnoha úspěchů. Je nejdéle vládnoucí šampion v historii UFC (2457 dní), ale od ztráty titulu v roce 2013 nachází v kleci, až na jednu výjimku, jen samé porážky. V sobotu večer ho čeká ranař Uriah Hall (15-9), který si razí cestu vzhůru žebříčkem střední váhy.

Související obsahA právě nadcházející zápas rozhodne o Silvově budoucnosti. „Teď se soustředím na zápas s Uriahem a pak uvidím, jestli opravdu chci přestat, jestli chci pokračovat, jestli opustím UFC nebo ne,“ komentovala brazilská ikona bojových sportů.

Zdroj: TV Nova

UFC Fight Night: Hall vs. Silva sledujte o půlnoci ze soboty na neděli na Nova Sport 2 a Voyo.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události