MMA

Hvězda UFC šokovala! V ringu bych chtěl někoho zabít, říká bijec

Sean Strickland
Zdroj: Profimedia

Sean Strickland si v posledních dnech užívá slávy poté, co v hlavním zápase večera porazil Uriaha Halla. Jenže nesklízí jen komplimenty, fanoušky také pobouřil tím, když veřejně prohlásil, že by velmi rád někoho v ringu zabil.

Americký zápasník s přezdívkou Tarzan si o víkendu poradil Uriahem Hallem a nejnovější vyšetření ukázalo, že mu dokonce zlomil pravou očnici.

Za svůj dominantní výkon sklidil chválu, ale poté si znepřátelil značnou část MMA komunity svým prohlášením na tiskové konferenci.

"Pokud rádi ubližujete lidem, je tohle sport pro vás," začal svou kontroverzní řeč. "Nic by mi neudělalo větší radost než někoho v ringu zabít. Tohle by mě učinilo opravdu šťastným," řekl otevřeně.

 

"Nevím, jestli bych za to byl zodpovědný. Možná, že bych se musel omluvit, až by přišla policie," hlásal rozverně s úsměvem na obličeji.

Související obsah

Fanoušci na internetu jeho slova odsoudili. Tímto prohlášením totiž vrhá špatné světlo na celý svět MMA, který chce být respektován jako plnohodnotný sport, ale laiky tato slova mohou přesvědčit, že souboje v kleci jsou záležitost pouze agresivních primitivů.

Strickland by se rád stal šampionem UFC, zatímco v Bellatoru se šampionem stal A.J. McKee:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události