Tenis

Domácí násilí. Tenista čelí velkému obvinění. Co vzkázal na svoji obranu?

Domácí násilí. Tenista čelí velkému obvinění. Co vzkázal na svoji obranu?
Zdroj: twitter

V poslední době německý tenista Alexander Zverev herně září, což dokumentuje jeho úspěch na dvou turnajích ATP v Kolíně nad Rýnem. V osobním životě se mu však rýsuje pěkný skandál. Jeho expartnerka Olga Šarypovová ho totiž obvinila z domácího násilí. 23letý hráč vše popřel.

Ještě v loňském roce pózovali jako dvě hrdličky na tenisovém Laver Cupu. Nyní však tenista Alexander Zverev už netvoři pár s partnerkou Olgou Šarypovovou.

Jedním z důvodů je i situace z loňského US Open, kdy měl německý tenista svou bývalou přítelkyni fyzicky napadnout. „Začal mě dusit polštářem, kroutil mi ruce za zády. Snažila jsem se utéct, ale vždycky mi v tom zabránil. Bála jsem se ho, byla jsem vyděšená, že nás někdo uvidí a uslyší naše hádky. Pak se mi to ale přece jen podařilo," popsala Olga médiím situaci, kdy se vrátila z party.

Související obsah

Na dámskou jízdu expřítelkyně reagoval hvězdný tenista výbuchem žárlivosti a vzteku, který ještě gradoval. „Snažila jsem se kolem něj projít, řekla jsem mu, že s ním nikam nepůjdu. Ale on na mě křičel, že mi nic takového nedovolí, a hodil se mnou o zeď," dodala Šarypovová.

Světová sedmička na obvinění zareagovala a vyjádřila se k nim skrze soukromý Instagram. „Vyskytla se ničím nepodložená obvinění mé expřítelkyně Olgy, která jsem si přečetl v médiích. Jsem z nich velmi smutný. S Olgou se známe od dětských let a hodně jsme toho spolu zažili. Je mi líto, že se k těmto nařčením uchýlila, protože zkrátka nejsou pravdivá. Měli jsme spolu vztah, ale ten už dávno skončil," napsal Zverev, který jakoukoliv vinu popírá.

Související obsah

Ve stejné zprávě také zmínil 23letý tenista šťastnou novinku, že očekává svého prvního potomka. Na svět mu přivede dítě Brenda Pateaová, se kterou ale už také netvoří pár, rozhodli se však, že budou dítě vychovávat společně.


 

Ruská expartnerka Olga Šarypovová s reakcí německého tenisty nesouhlasí. „Nevím, zda jsi to napsal ty (Alexander Zverev), nebo ti spravuje Instagram někdo jiný, ale do dnešního dne jsi neukázal kuráž říct, co se stalo. Já nelžu a oba to víme. Nemám strach říct pravdu. Ty ano? Chci ukázat všem mužům, kteří se chovají ošklivě k ženám, že nejsme jen nějaké doplňky nebo panenky na hraní. A jestli sis myslel, že budu zticha, po tom, co jsem ve vztahu zažila, tak se pleteš," uzavřela bývalá přítelkyně.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události