Hokej

Velká šance návratu Ovečkina do Ruska! Chce zpátky do Moskvy

Velká šance návratu Ovečkina do Ruska! Chce zpátky do Moskvy
Zdroj: Profimedia

Vrátí se fenomenální ruský šuter do KHL? Pravděpodobnost je velká! Útočník Washingtonu se nechal slyšet, že by svou bohatou kariéru rád ukončil ve svém mateřském klubu Dynamu Moskva.

Ruskému bohatýrovi je 35 let a s kariérou ještě v žádném případě končit nechce. „Mám určité cíle, které chci po kariéře splnit. Moje kariéra ještě ale neskončila. Jsem stále v nejlepších letech. Myslím si, že ještě pár let budu hrát. Bůh mi dává zdraví. Kariéru chci ale ukončit v Dynamu Moskva,“ prohlásil "The Great Eight".


Ovečkin určitě neplánuje pláchnout z NHL do KHL. Z Capitals chce odejít, až bude cítit, že na tempo NHL už nestačí a týmu není tolik prospěšný. „V životě jsem hrál pouze za dva kluby – Washington a Dynamo Moskva. Je jasné, že za dva, tři, čtyři, možná pět let ukončím své angažmá v NHL. Ale poslední zápas chci odehrát v Dynamu Moskva,“ dodal Ovečkin.

Související obsah

Stanley Cup už na svém kontě levé křídlo s číslem 8 má. Před sebou má stále ale ještě jednu velkou metu. Tou metou je Wayne Gretzky a jeho počet nastřílených branek. Na 894 gólů fenomenálního Kanaďana ztrácí Rus aktuálně 188 přesných zásahů.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události