MMA

Premiéra Attily Végha ohrožena! Doba je zlá, bez diváků zápasit nebude

Attila Végh již rok nezápasil. Po knokautováni Karlose Vémoly si dopřál zasloužený odpočinek a následně oznámil cestu do boxerského ringu. Premiéru však komplikuje koronavirová krize. Slovenská ikona bojových sportů nyní poskytla aktuální informace.

Ten boxerský zápas jsme měli naplánovaný na únor 2021. Ale situace je velmi zlá, takže uvidíme, co a jak. Bez diváků určitě ne,“ odpovídal Végh přes instagram na dotaz ohledně příštího zápasu.Je jasné, že první boxerský zápas Attily Végha by přitáhl masy množství fanoušků a promotéři by prázdnými tribunami ztratili obrovský zisk. Uvidí se, co přinesou další měsíce.


Televize Nova slovenského ranaře po vyjádření kontaktovala. Po telefonu potvrdil, že vše závisí na situaci: “Podívejte, jaká je doba. Co bude příští rok, to nikdo neví.“ Datum boxerského duelu zůstává neznámé a stejně tak i jméno soupeře. “Ne, ne, ne [neprozradím]. To je velmi vzácné jméno,“ udržel Végh jméno rivala v tajnosti.

Související obsahPlány na premiérový zápas v boxerském ringu oznámil v květnu. Je to sen, který si chce splnit před návratem do klece. Nicméně za současného stavu nevyvrátil ani možnost odskočení zpět k MMA. „Uvidíme, vše závisí na situaci,“ komentoval Végh své vyhlídky.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události