Golf

Tiger Woods je zpátky. Na slavném Masters začal výborně

Tiger Woods je zpátky a zase ho hltají fanoušci po celém světě. Golfová legenda totiž zahájila slavné Masters jako ještě nikdy předtím. Woods poprvé v kariéře zvládl první kolo v Augustě za 68 ran a drží se na desátém místě.

Tiger Woods naposledy Masters vyhrál, ale to už je rok a půl stará záležitost. Od té doby žádná sláva, pouze jedinkrát se umístil v top 10 a zase ho trápila bolavá záda.


V Augustě ale jakoby ožil. Dobře potrénoval a zopakoval nejlepší úvodní kolo na Masters v kariéře, navíc bez jediného bogey (úderu nad par).

"Dnes mi do sebe konečně zapadaly všechy dílky. Jedinou věc, kterou bych si mohl přát, je proměnit trochu více patů," prohlásil po prvním kole slavný golfista.

Související obsah

Woods je se skóre mínus 4 zatím dělený desáty, o 3 rány lepší  jsou dosavadní lídři Paul Casey, Dustin Johnson a Jihoafričan Frittelli. Jinak kvůli koronaviru je letošní Marters jiné - bez diváků a hraje se na podzim.

To také dělá pořadatelům starosti. Kvůli tmě tak nedokončila první kolo spousta hráčů. Golfisté tak během pátku museli první kolo rychle dokončit, aby následně nastoupili hned do druhého kola.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události