Rakouský tenista Thiem slaví první výhru na Turnaji mistrů!

Dominic Thiem porazil v úvodním zápase Turnaje mistrů v třísetové bitvě Řeka Stefanose Tsitsipase 7:6, 4:6 a 6:3. Rakouský tenista udělal důležitý krok k postupu ze skupiny.

Repríza loňského finále Turnaje mistrů a souboj jednoručných bekhendů tak dopadla lépe aktuální světovou trojku Rakušana Thiema. Rakouský tenista ukázal velkou psychickou odolnost a vrátil tak svému soupeři porážku z loňského finále.

V prvním setu oba hráči udrželi své podání.Thiem měl tři brejkboly, ale hrálo se pouze při jednom. Sada tak dospěla do tiebreaku, ve kterém vedl Řek 5:3, ale Thiem dokázal zkrácenou hru otočit.