Hokej

Důvod návštěvy Jágra v Pardubicích je venku! Získal na Kladno hráče

Včerejší návštěvu Jaromíra Jágra v Pardubicích doprovázela řada tajemství. Nyní je jasné, proč legendární osmašedesátka byla na východě Čech. Majitel Kladna totiž získal do svého kádru na hostování beka Stěpana Zacharčuka.

 Hokejový obránce Zacharčuk nezažívá svou nejlepší sezónu. Do kádru Dynama se dostal pozdě kvůli problémům s přesunem z Ruska. Ten je kvůli koronaviru komplikovanější.

To je také ten důvod, proč jej Pardubice posílají na hostování do Jágrova Kladna, kde by se měl rozehrát.

„Stěpan doplatil na to, že se nemohl připojit k týmu dříve než na konci srpna. Přijel v ne úplně dobrém fyzickém rozpoložení. Snaží se tvrdě pracovat, nicméně v zápasovém vytížení se to nedá úplně dobře dělat. Domluvili jsme tedy, že odejde na hostování na Kladno se střídavým startem zpět k nám. Na Kladně bude mít prostor, jak dotrénovat manko, tak i dostatečné zápasové vytížení,“ řekl pro oficiální web Pardubic sportovní manažer Dušan Salfický. 

Související obsah

Bek východočechů odehrál za Dynamo od ledna 17 zápasů. V nich nasbíral šest bodů. První liga ale aktuálně stojí. Je otázkou, kdy si ruský obránce zahraje první zápas. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události