Hokej

Hokejoví fanoušci zuří! Jágr byl s přítelkyní i přes zákaz v hledišti!

Hokejoví fanoušci zuří! Jágr byl s přítelkyní i přes zákaz v hledišti!
Dědek, Jágr, přítelkyně | Zdroj: Facebook HC Dynamo Pardubice

V nedělním kole hokejové extraligy přivítaly Pardubice na domácím ledě pražskou Spartu. V pardubické Enteria areně měli během tohoto duelu vzácnou návstěvu, na tribuně byla hokejová legenda a majitel kladenského klubu Jaromír Jágr. A nepřišel sám! Hned vedle něj seděla jeho přítelkyně Dominika.

Často na svoje permanentky šetří peníze několik měsíců, ale nyní musí na hokej na zimáku zapomenout. Kvůli vládním opatřením jsou hokejové haly prázdné a fanoušci mohou sledovat hokej pouze v televizi nebo přes internet.

A právě to naštvalo fanoušky Pardubic, kteří viděli na oficiálním facebooku Dynama, jak Jaromír Jágr sedí s přítelkyní Dominikou v hledišti a sledují zápas. Vedle nich seděl také majitel východočechů Petr Dědek.

 

Související obsah

„V čem je prosím pan Jágr jiný než my, že může na hokej? Narozdíl od nás,“ ptal se jeden z fanoušků Pardubic. Další měl podobný dotaz. „Mohu vědět důvod návštěvy pana Jágra s doprovodem a především na základě jakého privilegia mohou být na tribuně?“

Fanoušci byli ale zvláště překvapení, že v hledišti byla i Jágrova přítelkyně, která nemá se sportem nic společného. „Co tam dělá jeho přítelkyně? Veřejnost na hokej nesmí!“ 

Tak jako tak majitel klubu na svém twitteru přiznal, že Jaromír Jágr dorazil kvůli společným tématům. Schyluje se tedy k nějaké spolupráci mezi Jágrem a Pardubicemi? 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události