To je síla! Hvězda NHL při štípaní dřeva rozsekla dva špalky najednou

Artěmij Panarin to se sekerou umí stejně dobře jako s hokejkou. Do sekání dřeva se pustil s takovou silou, že rozpůlil hned dva špalky najednou.

Zatímco je NHL pozastavena do příštího roku, útočník New York Rangers využil čas k odpočinku na chatě hluboko v divočině. Švih, kterým dostává puky do branky soupeře, nyní využil ke štípání dřeva.


Hokejku na chvíli vyměnil za sekeru a brusle s vystrojí za pracovní oděv. Následně se pustil do sekání dřeva a jak skvěle mu to jde, ukázal na sociálních sítích. Do práce se opřel tak, že rozštípl hned dva pořádně špalky, stojící na sobě. O zatopení je tak postaráno.

Související obsah

29útočník v současnosti hraje za tým New York Rangers, se kterým podepsal smlouvu v roce 2019. Za první zkrácenou sezónu zlomil hned několik klubových rekordů a s 95 body po ukončení základní části obsadil spolu s Davidem Pastrňákem třetí příčku v žebříčku kanadského bodování.
 

Související obsah

Rovněž byl jedním z adeptů na Hartovu trofej nejužitečnějšího hráče, ale ta nakonec připadla Leonu Draisaitlovi z Edmontonu Oilers.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu NHL

Důležité Události

Krátká zpráva

Úspěšný trenér se vrací na ruskou střídačku

Trenér Olegs Znaroks se vrací na ruskou lavičku, se kterou ovládl olympijské hry v roce 2018 a má také jedno zlato z mistrovství světa 2014. Populární a úspěšný trenér povede Sbornou na blížících se olympijských hrách i následujícím MS.