UFC

To jsou pohyby! Šampionka by se na tanečním parketu neztratila

Valentina Ševčenková na UFC 255 počtvrté obhájila titul muší váhy a vítězství oslavila již tradičním tanečkem.

 Ševčenková (19-3) předvádí piruety a kreace v dynamickém tempu pravidelně po vítězných duelech a zápas s Maiovou (18-6-1) nebyl výjimkou.


Po pěti tvrdých kolech, ve kterých znovu obhájila trůn v kategorii do 56,7 kg, jí stále zbylo trochu energie, aby s úsměvem na tváří předvedla kus z folklóru rodného Kyrgyzstánu – tanec Lezginka.

Související obsahVítězstvím si připsala šestý úspěch v řadě, čímž zvýšila dosavadní rekord ženské muší váhy. Kromě druhého kola v kleci dominovala a předvedla celou škálu svých dovedností. Podle šéfa UFC by se v příštím zápase měla střetnout s jedničkou žebříčku Jessicou Andradeovou, ale šampionce na jménu soupeřky nezáleží.


VIDEO: sestřih zápasu Ševčenková vs. Maiová:

 

„Nevybírám si soupeřky. Ať to bude kdokoli, postavím se jí,“ řekla na tiskové konferenci. Před UFC 255 kvůli operaci kolene devět měsíců nezápasila a jediné na čem jí nyní záleží je – zůstat aktivní a znovu zápasit již za pár měsíců.
 

Kromě Valentiny na UFC 255 excelovala i její starší sestra Antonina (9-2), která na úvodní kartě ukončila Arianu Lipskiovou. (13-6).

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události