UFC

Naštvaný šampion! Místo bonusu dostal nabídku na další zápas

Naštvaný šampion! Místo bonusu dostal nabídku na další zápas
Figueiredo se zlobí na Danu Whitea | Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / Instagram UFC

Deiveson Figueiredo zrovna ustrážil titul muší váhy a už má na stole další zápas. Dana White pro něj plánuje druhou obhajobu, a to ještě do konce roku 2020. Šampion se však na vedení UFC zlobí, nedostal totiž bonus za výkon večera.

 Dvě minuty stačily šampionovi na uškrcení Alexe Pereze. Dveře klece se ještě ani nezavřely a šéf UFC už prozradil další zápas. Figueiredo by se měl utkat s Brandonem Morenem, a to na jednom ze tří prosincových galavečerů.


White chce, aby šampion zůstal v Las Vegas a připravil se na druhou obhajobu. Jenže brazilského ranaře pořádně naštval.


"Jsem takový typ šampiona, že řeknu, v jakém kole zápas ukončím a přesně tak se to stane. A on mi nedá bonus večera? Hej Dano, pokud opravdu chceš abych tu zápasil, musíš mi dát bonus za výkon večera. Zasloužím si to,“ komentoval Figueiredo nabídku na tiskové konferenci.

 

Figueiredo nezískal extra 50 tisíc dolarů, ale i tak si přijde na pořádný balík. Podle neoficiálních informací, by si měl za zápas odnést přes 11 milionů korun. Přesto ho neudělený bonus zklamal.


"Víte, on byl velmi zklamaný, když nedostal bonus za to, co všem předvedl. On se chce vrátit do Brazílie, ale já ho přemlouvám, ať tu zůstane. Budeme o tom mluvit s Danou Whitem. Ten zápas by byl skvělý,“
osvětlil na tiskovce situaci jeho manažer, ale také přiznal, že se UFC k jeho svěřenci chová férově.

Související obsah

Také zmínil datum onoho zápasu. Pokud se utká s Morenem, tak se tak stane 12. prosince na UFC 256. V posledním zápase se příliš nezapotil, ale kamenem úrazu by bylo opětovné shazování váhy v krátkém časovém období.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události