Fotbal

Ibrahimovič si stěžuje na hru FIFA! Někdo na mě vydělává, zlobí se

Ibrahimovič si stěžuje na hru FIFA! Někdo na mě vydělává, zlobí se
Zdroj: Profimedia

Švédská fotbalová superstar se zlobí. Podle jeho slov na něm výrobci nejslavnějšího fotbalového simulátoru vydělávají, aniž by měli jeho svolení.

Devětatřicetiletému fotbalistovi se nelíbí, že EA Sports využívá jeho podobiznu a jméno k tomu, aby dosáhla vyšších příjmů. Podle jeho slov na to nemají právo.

Jenže právě firma, která hru FIFA do světa vypouští, má smlouvu s AC Milán od srpna, a právě tento dres Ibrahimovič obléká. "Kdo dovolil EA Sports FIFA používat mé jméno a podobiznu? FIFPro? Nejsem si vědom, že bych byl členem FIFPro (celosvětová hráčská asociace), a pokud jsem, stalo se tak bez mého vědomí a nějakým divným způsobem," uvedl Ibrahimovič na sociálních sítích.

Související obsah

"A určitě jsem nedovolil federaci FIFA ani FIFPro, aby na mě vydělávaly peníze. Někdo vydělává celé ty roky na mém jménu a podobizně bez jakékoliv domluvy. Je čas to vyšetřit," doplnil rodák z Malmö.

Brouka do hlavy zřejmě nejlepšímu střelci Serie A dal bývalý hvězdný fotbalista David Beckham. Jeho dřívější spoluhráč z Milána a PSG podepsal s výrobcem hry tříletou smlouvu. Bude tak hvězdou na obalu FIFA 21 a přijde si na 40 milionů liber (1,2 miliardy korun) 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události