Sport

Biatlonistka Vítková porodila dceru! Jaké jméno jí dala?

Biatlonistka Vítková porodila dceru! Jaké jméno jí dala?
Zdroj: Facebook Veroniky Vítkové

Jedné z nejlepších českých biatlonistek se narodila v sobotu 21.11. dcera, která dostala krásné české jméno. S partnerem Markem Lejskem dali dceři jméno Eliška.

"21.11. je datum, které nám navždy změnilo život," uvedla novopečená maminka na své sociální síti. Dvojnásobná olympijská medailistka porodila svého prvního potomka o něco dříve. "Eliška chtěla stihnout začátek biatlonové sezóny a fandit s námi," napsala Vítková.

S partnerem Markem Lejskem se dali dohromady v roce 2015. V průběhu následující sezony společně v rámci závodů Světového poháru trávili veškerý volný čas.

Související obsah

V letních měsících zase relaxovali při společné vášni – horolezectví. Ještě víc utužit vztah se vydali do duchovně křišťálově čistého Nepálu. A láska jim kvetla, i když byl Marek postupně zcela odvelen k reprezentačnímu béčku.

Na jaře ukončila bohatou biatlonovou kariéru a návrat k bílému sportu neplánuje. „Každý má svůj pohled na věc, ale já nejsem ztotožněná s tím, že bych tahala rodinu po závodech, soustředěních a musela je někam odkládat. Někdo to tak dělá a já to respektuji to, nicméně toho nejsem zastánce,“ řekla na jaře rodačka z Vrchlabí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Boston srovnal sérii s Miami na 2:2, řádil Tatum

V semifinále play-off NBA došlo v noci k vyrovnání stavu série mezi Bostonem a Miami. Celtics doma ve čtvrtém duelu porazili Heat o propastných 20 bodů a je jasné, že fanoušci uvidí nejméně šest zápasů. Výhru celku z Massachusetts řídil Jayson Tatum se 31 body. Boston dal základy výhře 102:82 již v první čtvrtině, kdy vyhrál o 18 bodů.