Hokej

Hradečtí hokejisté dostali pokutu za Hronkovu kritiku rozhodčích

Hradečtí hokejisté dostali pokutu za Hronkovu kritiku rozhodčích
Zdroj: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Obránce Filip Hronek svými skvělými výkony pomáhá Hradci Králové k úspěchům v extralize, nyní ale pro svůj klub vykoledoval pokutu. Za kritiku rozhodčích ze zápasu s Třincem zaplatí Mountfield pokutu deset tisíc korun.

Hronek je v Hradci Králové na výpomoc z Detroitu Red Wings, jelikož start NHL je zatím daleko. Východočeši si mohou k jeho dočasnému zisku gratulovat, neboť Hronek je základním pilířem obrany Mountfieldu a díky pěti gólům a osmi asistencím je na osmém místě extraligy v kanadském bodování.

Drobný šrám na své pověsti přidal po prohře 0:3 s Třincem. Hradec Králové dostal pokutu deset tisíc korun za jeho kritiku rozhodčích.

"Byla to komedie, tohle jsem ještě nezažil. Nevím, jestli je dovolené něco říct, normálně se někdo úplně zbláznil. Už to nechci zažít. To, co se dneska dělo, bylo hrozný," řekl Hronek po zápase.

Související obsah

Stěžoval si především na situaci při prvním gólu, kde se hradečtí dožadovali odpískání ofsajdu. Hráči ani trenéři nesmí v den zápasu jakkoliv hodnotit výkony rozhodčích, proto dostal Mountfield desetitisícovou pokutu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události