MotoGP

Chystá se svatba legendy MotoGP? Tato kráska sbalila svůdníka Rossiho

Chystá se svatba legendy MotoGP? Tato kráska sbalila svůdníka Rossiho
Zdroj: Profimedia/ Instagram @francescasofianovello/ kolážtn.cz

Jeden z nejlepších závodníků všech dob Valentino Rossi by už brzy mohl jít do chomoutu. 41letý jezdec MotoGP má za sebou několik románků, nyní to však vypadá, že se konečně usadil a myslí dokonce na děti. Hlavu mu zamotala krásná italská modelka.

Devítinásobný mistr světa za sebou nemá příliš úspěšnou sezonu. Navíc po 15letech odchází z továrního týmu Yamaha, kde zaznamenal největší úspěchy.

Od nového ročníku tak bude působit v týmu Petronas, kde zkusí získat svůj jubilejní desátý mistrovský titul.

Související obsah

V soukromém životě se však u něj možná schyluje k životní chvíli. Podle italských médií se totiž slavný závodník zasnoubil se svou 27letou přítelkyní Francescou, se kterou chodí údajně už čtvrtým rokem.

 
Krásný páreček příliš společných fotografií nesdílí, nicméně soukromý profil Rossiho drahé polovičky nyní až podezřele často zdobí fotografie ruky s diamantovým prstenem, který by mohl odkazovat, že ji hvězdný jezdec nedávno požádal o ruku.
 
 

 

Ostatně Rossi mluvil o manželství už před pěti lety, když dlouhé roky žil s přítelkyní Lindou Moriselliovou. Jenže jejich vztah nakonec neslavně skončil a legendární závodník MotoGP se stále nemůže usadit.

Související obsah

„Chci dál vyhrávat, chci se pokusit o desátý titul. A taky chci syna. Myslím, že nastal ideální čas, abych měl dítě,“ řekl Valentino Rossi před třemi lety.
 
 

Nyní to vypadá, že konečně nastala ta pravá chvíle a 41letý jezdec do toho praští s krásnou italskou modelkou, jejíž žhavé fotky pravidelně lajkují tisíce fanoušků.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události