Expřítelkyně Karlose Vémoly má tajemného nápadníka. Dostala 300 růží

Není tomu dlouho, co se hvězdný pár Karlos Vémola a Lela Ceterová kvůli nevěře rozešel. Nyní se slovenská kráska pochlubila novým dárkem – od tajemného nápadníka dostala 300 růží.

Kdo je oním milencem Lela neprozradila, ale v komentářích své fanoušky opravila, že od bývalého přítele a otce dcery Lili růže nejsou.

“To mi Karlos neposlal,“ napsala a televizi Nova sdělila, že si identitu tentokrát nechá pro sebe. K fotografii s 300 rudými růžemi napsala: "Nová etapa života začíná moc pěkně.“ A rovněž mezi hashtagy přidala heslo "new love" tedy nová láska.
  Kromě identity nápadníka se v komentářích také probírala cena romantického dárku. Zatímco fanoušci odhadli růže na 900 euro (23 tisíc korun), je Lela opravila, že cena je ještě vyšší. Na strance odkud květiny jsou, je uvedena suma 1 200 euro (přes 31 tisíc korun).

Související obsahVypadá to, že 30letá modelka po rozchodu s MMA zápasníkem  Karlosem Vémolou znovu našla štěstí. S Terminátorem se rozešla na podzim 2020 kvůli údajným nevěrám. Nicméně stále zůstávají v kontaktu kvůli výchově roční dcery Lili.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Sparťané si smlsli na Mountfieldu, Vítkovice porazily Kometu

Hokejová Sparta Praha doslova rozdrtila ve 26. kole Tipsport extraligy Hradec Králové. Sparťané nakonec porazili domácí Mountfield 8:3. Hattrickem a celkově pěti body se blýskl útočník Filip Chlapík. Další výsledky Tipsport extraligy: Karlovy Vary - Mladá Boleslav 3:0 Litvínov - České Budějovice 3:2 Vítkovice - Brno 3:2 Liberec - Plzeň 4:2