APLIKACE TN.CZ
Golf

Nor ovládl poslední PGA turnaj roku. Nejvíce však slavili komentátoři

Nor ovládl poslední PGA turnaj roku. Nejvíce však slavili komentátoři
Viktor Hovland zvítězil na posledním PGA turnaji v roce 2020 | Zdroj: Profimedia

Nor Viktor Hovland ovládl v mexickém letovisku Playa del Carmen poslední letošní turnaj PGA Tour. Když na poslední jamce umístil míček na své místo, v klidu si vychutnával vítězství. Zato norští komentátoři své nadšení neskrývali.

O vítězství turnaje Mayakoba Classic se rozhodovalo na osmnácté jamce. Hovland potřeboval birdie, tedy jeden úder pod par. Když míček zapadl do jamky, na tváři se mu objevil úsměv, který se střídal se slzami štěstí.



Zato norští komentátoři doslova řvali radostí. “Ten náš hoch to znovu to dokázal,“ slyšeli diváci v Norsku. “Podívejte se, jak je klidný. Ten kluk je neuvěřitelný,“ komentovala dvojice 23letou hvězdu.



Hovland turnaj v Mexiku dokončil s 20 ranami pod par a za sebou nechal favority Aarona Wise i Justina Thomase. Na PGA Tour se radoval podruhé. První vítězství si připsal v únoru na Puerto Rico Open. Kromě trofeje chameleona si z posledního turnaje roku odveze odměnu přes 28 milionů.

TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události