UFC

Fergusonův zápas v ohrožení! S Oliveirou možná odmítne zápasit

Fergusonův zápas v ohrožení! S Oliveirou možná odmítne zápasit
UFC zápasník Tony Ferguson | Zdroj: Profimedia

Víkendový galavečer UFC 256 nabídne vedle souboje o titul v muší váze také velmi očekávaný duel Tonyho Fergusona s Charlesem Oliveirou. První jmenovaný ale prozradil, že tento duel ještě není stoprocentní. Když by jeho soupeř nesplnil váhu, odmítl by zápasit.

UFC 256 je očekávaný galavečer. Mnoho fanoušků se ale, spíše než na vrchol večera v podobě titulové bitvy v muší váze, těší na hlavní předzápas Tony Ferguson - Charles Oliveira. Na ten však vůbec dojít nemusí.

"El Cucuy" totiž na svém Instagramu napsal, že když jeho soupeř nenaváží, odmítne k boji nastoupit. "Počítám s tím, že Brazilec Charles Oliveira a další přijdou s nadváhou jako obvykle," napsal americký bojovník.

Ferguson predikuje, že Oliveira přijde s nadváhou 3-4 libry (kolem 1,5 kilogramu) a bude se vymlouvat na duel domluvený na poslední chvíli. "Pokud se ukáže s takovouto nadváhou, tak zápasit nebudeme. Takže lidi, navštivte stránku tohoto dítěte a povzbuďte ho, aby udělal váhu, jestli chcete vidět boj," vyzval natěšené fanoušky.

Ferguson za celou kariéru v UFC vždy splnil předepsanou váhu, zatímco jeho soupeř nenavážil hned čtyřikrát. Není proto divu, že se El Cucuy obává, že Brazilec váhový limit nesplní.

Zdroj: Nova Sport

Tony Ferguson naposledy prohrál S Justinem Gaethjem v souboji o prozatímní titul lehké váhy. Předtím držel šňůru fantastických dvanácti výher v řadě. Jeho soupeř Charles Oliveira vyhrál posledních sedm svých zápasů a případná osmá s Fegusonem by ho mohla vystřelit v žebříčku o dost výše z jeho současné sedmé příčky.

Související obsah

Galavečer UFC 256 můžete sledovat živě v noci ze soboty na neděli od 4:00 na Nova Sport 2 a Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události