UFC

UFC 256 výplaty: Největší balík bere šampion. Soupeř dostane polovinu

UFC 256 je u konce a organizaci nyní čeká vyplacení zúčastněných zápasníků. Největší sumu si odnese aktér hlavního zápasu Deiveson Figueiredo, který dostane dvojnásobnou odměnu než jeho soupeř. Druhým nejlépe placeným gladiátorem je Tony Ferguson, který si i přes prohru odnese přes 10 milionů korun.

Figueiredo se v hlavním zápase postavil Morenovi. Spolu svedli pětikolovou bitvu, která nakonec skončila remízou, a pás tak zůstal v rukou šampiona. Ten si kromě titulu do Brazílie odveze odhadovaných 18 milionů korun.

Výplatní pásky hlavní karty UFC 256

Deiveson Figueiredo – 18,2 milionu korun

Brandon Moreno – 9,3 milionu korun

Charles Oliveira – 8,9 milionu korun

Tony Ferguson – 10,8 milionu korun

Mackenzie Dernová – 6,6 milionu korun

Virna Jandirobaová – 2 miliony korun

Kevin Holland - 4,9 milionu korun

Ronaldo Souza – 2,5 milionu korun

Ciryl Gane – 2,5 milionu korun

Junior dos Santos – 9,1 milionu korun


Dana White označil hlavní zápas za nejlepší duel muší váhy v historii a rozhodně se stal adeptem na zápas roku 2020. Není tedy divu, že aktéři ke svým odměnám dostali bonus za zápas večera v hodnotě 50 tisíc dolarů (téměř 1,2 milionu korun).


Související obsah
Bonusy za výkon večera také obdržel Rafel Fiziev, který na úvodní kartě ukončil v prvním kole Renata Moicana, a také Kevin Holland, který ze sedu vypnul Ronalda Souzu a připsal si již páté vítězství v tomto roce.

VIDEO: Takhle si Holland vysloužil bonus 50 000 dolarů


 

Výplaty jsou uvedeny před zdaněním a skládají se z bonusů za výkon večera, bonusů za výhru, garantovaných odměn a paušálních odměn za mediální povinnosti. Uvedené výplaty nejsou oficiální, neboť UFC ani Nevadská státní atletická komise částky nezveřejňuje. Server sportekz.com však vypočítává předpokládané sumy na základě smluv bojovníků a jejich dosažených úspěchů.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události