Fotbal

Velký comeback! Petr Čech nastoupí za rezervní tým Chelsea

Velký comeback! Petr Čech nastoupí za rezervní tým Chelsea
Zdroj: Profimedia

Chystá se návrat Petra Čecha do brány Cheslea? Je to možné! Podle webu The Athletic si Čech zachytá za rezervní tým londýnského velkoklubu v pondělí proti Tottenhamu. Sám Petr Čech potvrdil, že pokud se nestane nic nečekaného, skutečně do brány nastoupí.

Naposledy chytal Čech za Arsenal finále Evropské ligy v květnu roku 2019. Po prohře 1:4 ukončil kariéru a nyní působí ve vedení týmu Chelsea.

S londýnským klubem stále trénuje, a v říjnu byl dokonce dopsán na soupisku pro Premier League, aby měl klub rezervu pro případ, že by několik brankářů najednou vypadlo kvůli koronaviru.

Související obsah

Podle The Athletic by se ale Čech měl opravdu dočkat návratu do brány Chelsea. Sice ne do áčka, ale i start za rezervní tým proti rezervě Tottenhamu by byl velkým návratem.

Související obsah

"Je to jeden z momentů v sezóně, ke kterému jsme moje zapojení do tréninkového procesu směřovali. Mladý brankář Lucas Bergström chytal v sobotu za tým U18 a nechceme riskovat možnost zranění, pokud by chytal dva zápasy během 48 hodin. Karlo Žiger je v bublině A týmu, a jelikož hrajeme v úterý na hřišti Wolves, nechceme ho vyndávat, protože v případě potřeby by si již nestihl udělat Covid-19 test nutný k návratu," prozradil Petr Čech."Já jsem v každém případě nouzové řešení, ale jsem připraven. Navíc jsem od finále Evropské ligy v Baku nehrál, takže je i pro mě výhoda, že odehraji jeden zápas a budu lépe připravený pro případ, že bych musel nastoupit za první tým," okomentoval svůj nečekaný návrat do branky Chelsea.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události