Fotbal

O Součka se zajímá Bayern Mnichov! West Ham připravuje lepší smlouvu

O Součka se zajímá Bayern Mnichov! West Ham připravuje lepší smlouvu
Zdroj: Profimedia

Tomáš Souček nepřestává ohromovat fotbalový svět. Jakožto defenzivní záložník se gólově prosadil v druhém zápase za sebou, a zájem o něj má dokonce i Bayern Mnichov. West Ham proto chystá pro Součka vylepšenou smlouvu.

Web Teamtalk.com, který se zabývá přestupovými spekulacemi, uvedl, že o Tomáše Součka se zajímá několik velkoklubů včetně německého giganta Bayernu Mnichov.

Není divu. Tomáš Souček ve West Hamu ještě není ani rok a už je z něj opora týmu, miláček fanoušků a nepostradatelný hráč základní sestavy. V aktuální sezoně odehrál naprosté maximum ligových minut a vstřelil už tři branky.

Naposledy se prosadil hlavou proti Leedsu a gól dal i v předchozím utkání proti Manchesteru United. Svými výkony si tak řekl o pozornost u ještě větších klubů, než je West Ham United.

 

Související obsah

Kladiváři jsou si toho moc dobře vědomi, a proto podle Teamtalk.com připravují novou vylepšenou smlouvu pro českého reprezentanta. Ten tak pokračuje ve své pohádkové cestě, kterou začal v rodném Havlíčkově Brodě a kdo ví, kde se tato cesta zastaví.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události