Fotbal

Fanoušci běsní, hráč slavil soupeřův gól. Jeho vysvětlení neobstálo

Fanoušci běsní, hráč slavil soupeřův gól. Jeho vysvětlení neobstálo
Zdroj: Profimedia

Obránce anglického druholigového fotbalového týmu Moses Odubajo si znepřátelil vlastní fanoušky velmi nezvyklým způsobem. Se soupeřem totiž oslavil gól vstřelený do své branky.

Sheffield Wednesday se nachází na posledním místě druhé nejvyšší anglické ligy. Aby toho pro fanoušky nebylo málo, nyní je rozzuřil jejich vlastní hráč Moses Odubajo. Když totiž soupeř vstřelil gól, šel si s ním kamarádsky plácnout.

Nottingham hraje taktéž o udržení v lize a proti Sheffieldu vedl již od čtvrté minuty. V 87. minutě domácí navýšili náskok na 2:0 a místo naštvaných a zklamaných pohledů přišel od anglického obránce úsměv a plácnutí se soupeřem.

Ve chvíli, kdy se video inkriminovaného okamžiku začalo šířit po internetu, začali fanoušci sheffieldského celku svého hráče ihned kritizovat, jak si to vůbec může dovolit.

Sám Odubajo proto na kritiku rychle reagoval a na svém Twitteru sdílel zdůvodnění této situace: "Nikdy bych si se soupeřem neplácl za to, že proti nám skóroval. Grabbanovi jsem řekl, že to nemůže být gól kvůli faulu a smál jsem se, protože jsem myslel, že gól platit nebude."

"Videa mimo kontext mohou být špatně pochopena. Doufám, že jsem to objasnil fanouškům, kteří pochybují o mé oddanosti klubu," dodal na závěr.

Související obsah

Jenže ani tohle vysvětlení fanouškům nestačilo a pod jeho příspěvkem se nakupila celá řada kritických komentářů. Někteří fanoušci mu vysvětlení nevěří, jiní mu vyčítají, že v zápase, kde jde o přežití v lize, se nemá smát ničemu, když jeho tým prohrává.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události