šipky

Ross Smith se těší na de Sousu, O'Connor zdolal Zonnevelda

Ross Smith se těší na de Sousu, O'Connor zdolal Zonnevelda
Zdroj: Profimedia

Po zápase Karla Sedláčka pokračoval odpolední program v Alexandra Palace v Londýně dalšími třemi zápasy. Z celkem dnadného postupu se radují Ross Smith a William O'Connor.

Ross Smith ukázal v klání s Davidem Evansem větší odhodlání a chuť postoupit. Evansovi se vůbec nedařilo a u terče kupil laciné chyby.

Naopak strojově hrající Smith je dokázal trestat s až nebývalou přesností a proto také zápas ovládl na sety jednoznačně 3:0 a ve druhém kole vyzve Portugalce Josého de Sousu.

Podobným způsobem řádil také William O'Connor. "Magpie" narazila na Nielse Zonnevelda, který pro něj nebyl příliš těžkým soustem.

Teprve 22letý debutant na světovém šampionátu netrefoval triply a irskému soupeři cestu do druhého kola výrazně usnadnil.

Pokud ale bude chtít O'Connor ve druhém kole vyzrát na Daryla Gurneye, bude muset zpřesnit zavírání. Na doublech byl totiž velmi bídný. Z 32 pokusů se trefil jen devětkrát a měl štěstí, že mu Zonneveld dal tolik prostoru.

Související obsah

Závěr odpoledního programu přinesl souboj druhého kola mezi Jeffem Smithem, který se postavil proti Chrisovi Dobeymu. Dobey byl jasným favoritem, ale byl to Smith, kdo vyhrál první dva sety.

Dobey ale nakonec překvapení nepřipustil. Třetí set vyhrál těsně 3:2, poté zvítězil 3:1 a rozhodující set zvládl bezchybně poměrem 3:0.

Výsledky odpoledního programu MS:

Ryan Joyce – Karel Sedláček 3:2

Ross Smith – David Evans 3:0

William O’Connor – Niels Zonneveld 3:0

Chris Dobey - Jeff Smith 3:2

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu šipky

Důležité Události