Fotbal

O Simu se zajímají velkokluby! Půjde k Ronaldovi nebo do Anglie?

O Simu se zajímají velkokluby! Půjde k Ronaldovi nebo do Anglie?
Zdroj: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Slávistický fotbalový zázrak podzimu Abdallah Sima zaujal nejen v českém prostředí, ale zajímají se o něj už i světové velkokluby. O devatenáctiletého Senegalce se začaly dokonce zajímat Juventus a Arsenal.

Sima začal podzim v ústraní a prakticky nikdo ho neznal, ale shodou okolností dostal šanci v první týmu Slavie a chytil se jí nejlépe, jak mohl. Ze senegalského mladíka se stala mašina na góly a zajímá se o něj celý fotbalový svět.

Šéf Slavie Jaroslav Tvrdík už údajně na kometu posledních měsíců dostal nabídku na deset milionů eur (přes čtvrt miliardy), ale aktuálně prý není na prodej, leda by někdo nabídl pětkrát tolik.

Čtvrmiliardovou nabídku prý poslal některý z francouzských klubů, ale o Simu je zájem i v dalších zemích. Podle italského webu calciomercato.com je slávistický klenot v hledáčku Arsenalu a Juventusu Turín.

Související obsah

Odchod do Anglie nebo k Ronaldovi by byl bombastický, ale nedá se očekávat, že k němu dojde již teď v zimě. Těžko si představit, že některý z velkoklubů půjde do rizika a za neznámého mladíka vyplatí více než miliardu.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události