UFC

Škrcení za milion. UFC nováček si skočil pro výhru a extra odměnu

Jimmy Flick slaví úspěšný vstup do UFC. Mistr submisí nečekal na takedown a doslova si skočil pro škrcení. Za parádní ukončení v prvním kole dostal milionový bonus.

 Jimmy Flick (16-5) měl před UFC debutem na kontě 13 ukončení před limitem. Všechny získal submisí, tedy donucením soupeře se vzdát. A při premiéře v nejprestižnější MMA organizaci světa přidal další.Na úvodní kartě UFC Fight Night 183 se v muší váze střetl s Cody Durdenem (11-3-1). Ten ho v úvodu zápasu trestal v postoji, a dokonce přidal i úspěšný takedown. Flick se však rychle vzpamatoval a ukázal svou největší zbraň.Po tvrdém kopu na hlavu mu soupeř zachytil nohu. Flick využil situace, vyhoupl se na Durdena a stáhl jej k zemi. Rychle zamkl nohy kolem trupu rivala a nasadil techniku Arm Triangle Choke. Durden chvíli bojoval o záchranu, ale nakonec musel odklepat.

Související obsah

Flick si tak připsal další výhru v řadě a opět vzdáním soupeře. Za odvážnou techniku ho vedení organizace odměnilo bonusem za výkon večera v hodnotě 50 000 dolarů, tedy téměř 1,2 milionu korun.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události