UFC

UFC rozdá poslední letošní výplaty! Nejvyšší sumu pošle do Brazílie

Galavečer UFC Fight Night 183 je dobojován a zápasníci se mohou těšit na poslední šek v roce 2020. Nejvyšší výplatu obdrží Brazilec José Aldo, který si za výhru nad Marlonem Verou odnese 9 milionů korun.

Bývalý šampion pérové váhy José Aldo by měl za dominantní tříkolový souboj inkasovat v přepočtu 9 milionů korun. Druhá největší výplata večera patří vítězi hlavního zápasu Stephenovi Thompsonovi, který si za pět kol přijde na 7,9 milionu korun.Výplatní pásky hlavní karty:

Stephen Thompson - 7,9 milionu korun

Geoff Neal - 3,4 milionu korun

José Aldo - 9 milionů korun

Marlon Vera - 2,2 milionu korun

Michel Pereira - 1,8 milionu korun

Khaos Williams - 300 tisíc korun

Rob Font - 3,7 milionu korun

Marlon Moraes - 1,7 milionu korun

Marcin Tybura - 4,6 milionu korun

Greg Hardy - 1,5 milionu korun
 

UFC tradičně rozdalo čtyři bonusy v hodnotě 50 tisíc dolarů. Výkony večera obdrží Stephen Thompson, Rob Font za zničení Marlona Moraese, Marcin Tybura za ukončení Grega Hardyho a nováček Jimmy Flick, který předvedl parádní škrcení. Čtyři zvolení tedy ke svým výplatám obdrží navíc téměř 1,2 milionu korun.


VIDEO: Takhle si Rob Font řekl o bonus za výkon večera


Uvedené výplaty nejsou oficiální, neboť UFC sumy již nezveřejňuje. Server sportekz.com však pravidelně přináší odhad, vypočítaný na základě předchozích částek a smluv zápasníků. Výplaty jsou před zdaněním a skládají se z garantované sumy, bonusů za výhru, bonusů za výkon večera a mediálních povinností.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události