Real uspěl na hřišti Eibaru a dotáhl se na vedoucí Atlético!

Fotbalisté Realu Madrid uspěli na hřišti Eibaru 3:1 a bodově se dotáhli na svého městského rivala Atlético. To má však odehráno o dva zápasy méně. Ve Španělsku se hrály ještě další tři zápasy.

Real Madrid vstoupil do utkání skvěle. Už v šesté minutě se z hranice velkého vápna prosadil pohotovou střelou Karim Benzema. O sedm minut později už to bylo po výstavní ráně Luky Modriče 2:0.

Ve 28. minutě Eibar dokázal snížit. Z levé strany se nádhernou ranou na zadní tyč trefil Kike García. Jeho branka byla opravdová fotbalová nádhera.

Zápas byl oboustranně hodně ofenzivní, ale ani jednomu týmu nebyl dlouho přáno se skóre něco udělat. Konečnou podobu výsledku dal v nastaveném čase Lucas Vázquez, který se vřítil do rozhozené obrany domácích a zakončil přesně.