Fotbal

Přijde Slavia o další opory? West Ham má zájem o tři hráče!

Přijde Slavia o další opory? West Ham má zájem o tři hráče!
Zdroj: Profimedia

Poplach v Edenu! Přijde fotbalová Slavia už během zimy o další opory? Na Ostrovech kolují na sociálních sítích „zaručené" zprávy, že West Hamu už exslávisté Tomáš Souček a Vladimír Coufal nestačí. Kladiváři mají v hledáčku hned tři hráče z mistrovského klubu.

Tomáš Souček válí v Anglii rok, jeho někdejší parťák ze sešívaného dresu kratší dobu. Ale spokojenost je v londýnském klubu s oběma fotbalisty náramná. A tak není divu, že se Kladiváři rozhlížejí, koho by z Edenu koupili jako dalšího. Podle zprávy z twitterového účtu West Ham News pak mají šéfové Hammers vyhlédnuté hned tři kousky.

Souček už v klubu v roli skauta odvedl dobré služby, když doporučil krajana Coufala a ten hraje výtečně. A tak se na něj i nyní v klubu obracejí s žádostí o radu, na koho se v Česku zaměřit. To přiznal Souček i v rozhovoru pro Sport.cz. "Komunikace ze strany trenérů ve West Hamu je velmi dobrá. Ptají se mě na kluky z české reprezentace, vyptávají se na hráče ve Slavii. Prohodím pár jmen, o kterých si myslím, že by byly pro West Ham zajímavé," prozradil Souček.

Související obsah

A kdo je tedy nyní pořádně žhavým "zbožím" v červenobílém dresu? Zájem je o gólmana Ondřeje Koláře, který se mezi tyčemi vypracoval v nedotknutelnou jedničku a stal se opravdovou oporou. Potenciálním parťákem „Suka" s Coufalem by se údajně mohl stát i Jan Bořil, který tvrdí hru na levé straně defenzivy. Třetí z vyhlédnutých posil je kometa posledních týdnů - střelec Abdalláh Sima. Ten má formu jako hrom a Slavia přiznala, že již dostala první nabídku, aby svůj klenot prodala.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události