Fotbal

Další zájemce ve frontě na Simu nepřekvapí! Chce jej i West Ham

Další zájemce ve frontě na Simu nepřekvapí! Chce jej i West Ham
Zdroj: Profimedia

Arsenal, Juventus a teď ještě West Ham! Na sešívaný klenot se aktuálně stojí fronta, ale otázkou je, jestli Slavia otevře pokladnu a nechá aktuálně hodně žhavé zboží odejít.

Zdá se, jakoby se Kladiváři zaměřili na jediný tým ve fotbalovém vesmíru. Po parádních kaufech s Tomášem Součkem a Vladimírem Coufalem chtějí již v zimě další jméno z Prahy.

Lépe řečeno jména. K brankáři Kolářovi se teď připojil i Abdallah Sima. Talentovaný senegalský mladíček, který po příchodu do základní sestavy Slavie pálí jeden gól za druhým. 

Podle informací ze zákulisí Kladivářů by mohl londýnský klub dostat šanci už v lednu, a to díky nadstandardním vztahům mezi oběma kluby. Otázkou jsou ale peníze, které bude muset potenciální zájemce vytáhnout.

West Ham are considering another raid on Slavia Prague, this time for 19 year old forward Abdallah Sima. A possible...

Zveejnil(a) Mark Noble's Claret & Blue Army dne Steda 16. prosince 2020

Simu doporučují vedení West Hamu i fanoušci na sociálních sítích. A nejsou jediní. Věhlas zelenáče, který při prvním startu v Evropské lize skóroval a od té doby si drží neskutečnou produktivitu, stoupá.

Na serveru Transfermarkt se okamžitě zařadil mezi nejvyhledávanější hráče. Lidé jej sledovali více, než třeba Ronalda s Messim. A to ve svých 19 nemá stanovenou ani tržní hodnotu.

Související obsah

Co se týče Hammers, tak kromě mladičkého Simy a výše zmíněného gólmana Koláře si prý David Moyes přeje do svého kádru i Alexe Krále, který aktuálně působí ve Spartaku Moskva.

Hovořilo se ale i o dalších jménech, jako jsou třeba Peter Olayinka nebo Petr Ševčík. Někteří fanoušci si pak dokonce přáli, aby přišel i sám trenér Jindřich Trpišovský.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události