šipky

Wadeovi nepomohla ani devítka, Gurney a Petersen suverénně vítězí!

James Wade končí před branami čtvrtého kola. Přitom zápas se Stephenem Buntingem měl parádně rozjetý a trefil i devítku. Suverénní triumfy mají za sebou Daryl Gurney a Devon Petersen.

Úvod zápasu byl od Wadea neskutečný. Především na doublech si držel až sedmdesát procent úspěšnosti. Jenže rychlé vedení 2:0 jakoby mu svázalo ruce.

Bunting zlepšil skórování, zatímco Wadeovi přestaly padat šipky podle plánu. Triplům jakoby se vyhýbaly a "The Bullet" se postupně dokázal dostat do vyrovnaného stavu.

V pátém setu se zdálo, že se Wade parádně nakopne, trefil totiž senzační devítku, ale nakonec sadu prohrál. Poslední set přinesl také velkou pětilegovou bitvu, kterou ale ustál lépe Bunting, který hned první šipkou zavřel.