Hokej

Konec slavného sportovního páru! Lyžařská sexbomba je opět volná!

Konec slavného sportovního páru! Lyžařská sexbomba je opět volná!
Zdroj: Profimedia/Instagram @lindseyvonn, koláž TN.cz

Velké překvapení přichystal během vánočních svátků jeden z nejpopulárnějších amerických párů. Svůdná bývalá lyžařka Lindsey Vonnová se rozešla s hokejistou NHL P. K. Subbanem.

Spolu byli přes tři roky a celý svět se bavil jejich společnými vtípky i záběry z rodinného života, kterým oba dva pravidelně zásobovali své sociální sítě.

Tím vším si získali takovou oblibu, že se stali jedním z nejsledovanějších amerických párů. Obě sportovní celebrity teď ale budou kráčet po vlastní pěšince.

A přitom ještě vloni o Vánocích se oba zasnoubili. Trochu netradičně, o ruku totiž požádala Lindsey. Ke svatbě už ale nedojde.

Související obsah

Nečekejte však rozchod po italsku a instagram plný videí s talíři létajícími skrze pokoje a velké hádky. Oba se rozešli s velkou vzájemnou úctou.

"Strávili jsme spolu neuvěřitelné chvíle. Je to hodný a laskavý muž, kterého budu navždy respektovat. Po řadě úvah jsme se však rozhodli jít každý vlastní cestou," napsala Lindsey na svůj profil.

"Zůstaneme navždy kamarádi," doplnila a poprosila o respektování soukromí.

V podobném duchu se nesl i příspěvek 31letého útočníka New Jersey Devils.

"Lindsey je jedna z nejhodnějších a nejstarostlivějších lidí, které znám. Chvíle, co jsme společně prožili a kdy jsme se společně smáli, budu strážit jako poklad," píše zas Subban.

Související obsah

Oba dva tedy stráví konec roku "single". Subbana to tolik trápit nemusí. Již brzy se otevírají tréninkové kempy před novou sezónou NHL, a tak najde rozptýlení u hokeje. Vonnová ale svou kariéru na sjezdovkách ukončila v roce 2019.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události