Fotbal

Tohle je lože šampiona! Lewandowski spí se svými trofejemi

Tohle je lože šampiona! Lewandowski spí se svými trofejemi
Zdroj: Instagram @_rl9

Málokterý sportovec v roce 2020 posbíral tolik trofejí jako Robert Lewandowski. Polský fotbalista bodoval v individuálních anketách a s Bayernem vyhrál prakticky všechno, co mohl. Konec roku poté oslavil fotkou z postele, do které si vzal všechny své trofeje.

Pokud se v roce 2020 některému fotbalistovi skutečně dařilo i přes koronavirovou pandemii, byl to útočník Bayernu Mnichov Robert Lewandowski. 32letý forvard slavil treble s Bayernem Mnichov (výhra v Lize mistrů, německém poháru i lize) a vyhrával i ankety pro jednotlivce.

Smůlou pro Lewandowského bylo, že Zlatý míč se letos kvůli koronaviru neuděloval. Je totiž prakticky jisté, že by jej získal právě on. I bez něj však za rok získal řadu prestižních ocenění a se svými trofejemi se v poslední den roku pochlubil fotkou na sociálních sítích.
 

"Takhle jsem se probudil," napsal k fotce, kde má postel plnou trofejí. Jednou rukou vedle sebe drží ušatý pohár pro vítěze Ligy mistrů, z druhé strany má vedle sebe trofej pro vítěze DfB Pokalu a v druhé ruce svírá ocenění FIFA The Best.

Související obsah

Už po výhře v Lize mistrů se Lewandowski chlubil fotkou z postele, kde u sebe měl ušatý pohár, nyní k sobě přidal celou řadu dalších trofejí, a ukázal tak, kdo byl letos opravdovým šampionem.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události