Tottenham si zahraje o ligovou trofej! Jízda druholigového soupeře končí

Fotbalisté Tottenhamu zvládli semifinále anglického Carabao Cupu a slaví postup do velkého finále. O výhře Kohoutů nad Brentfordem rozhodl gólem Sissoko a kanonýr Son. Naopak soupeř přišel o vyrovnávající branku kvůli těsnému ofsajdu.

Fotbalisté Tottenhamu by se mohli dočkat po 12 letech vytoužené trofeje. Právě v ročníku 07/08 získali triumf na EFL Cupu a další možnost budou mít v letošním roce.

V semifinále soutěže, který se také nazývá podle sponzora Carabao Cup, přehráli druholigového soupeře a vyhráli 2:0.

O výhře Spurs rozhodl nejdříve v prvním poločase Moussa Sissoko, následně ve druhé půli zvýšil korejský střelec Heung-min Son.

Brentford mohl ještě předtím zápas zdramatizovat, ale jeho vyrovnávající trefě předcházel těsný ofsajd. Jejich šance pak definitivně zmrazil Josh Dasilva, který nevybíravě zajel do soupeře a viděl po právu červenou kartu.