Fotbal

Souček se dočkal od West Hamu dárku! Co mu vzkázal Tvrdík?

Souček se dočkal od West Hamu dárku! Co mu vzkázal Tvrdík?
Zdroj: Profimedia

West Ham připravil Tomáši Součkovi příjemné překvapení. Jako dárek, v návaznosti na jeho rozhovor po zápase s Evertonem, mu dali bramborový salát! K neradičnímu překvapení se vyjádřil také Jaroslav Tvrdík.

Souček poslední vánoční svátky oslavil fotbalem. Což pro něj byla do té doby věc neznámá. Po zápase s Evertonem, kdy rozhodl o vítězství svého týmu 1:0, se nechal slyšet, že tou dobou se normálně doma láduje bramborovým salátem.

Slovo dalo slovo a West ham ihned přispěchal se svým bramborovým salátem. Který tedy má do toho českého hodně daleko. Čehož si na Twitteru všiml také slávistický boss Jaroslav Tvrdík, který celou situaci okomentoval.

"Suku, je to od West Hamu jako dárek velmi milé. Ale jestli chtějí, pošleme jim za tebou s Cufem ještě i našeho kuchaře, ať vidí opravdový český bramborový salát," napsal ve svém příspěvku Tvrdík.

Uvidíme, zda ze Slavie poputuje do West Hamu dřív nějaký hráč, nebo právě kuchař.

Podívejte se na první rozhovor Tomáše Součka po přesunu do West Hamu!

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Ledecká opět královnou. Česká obojživelnice na trůnu střídá Samkovou

Ester Ledecká je opět Královnou bílé stopy. 27letá trojnásobná olympijská vítězka dokázala získat už pátý triumf v kariéře, Ledecká zároveň vystřídala na prvním místě Evu Samkovou, která se stala vítězkou v minulém roce.