UFC

Půjde Procházka na zem? Reyese bych mohl překvapit, říká

Jiří Procházka v rozhovoru o přípravě na druhý zápas v UFC s redakcí Nova Sport prozradil, že by jeho nadcházející souboj s Dominickem Reyesem mohl mít nečekaný průběh.

Už 27. února se Jiří Procházka (27-3-1) podruhé představí v UFC. Tentokrát ho čeká ranař Dominick Reyes (10-2), který v posledních dvou zápasech bojoval o titul šampiona. 


Na první pohled čeká fanoušky bitva dvou zkušených postojářů. Na to se nyní Procházka v dlouhé přípravě připravuje, načítá opačný gard a osvojuje si kombinace na levorukého soupeře. S rozpětím 203 cm má nad Reyesem osmicentimetrovou výhodu. Prozradil však, že tvrdé údery nemusí být jediné, čím soupeře hodlá ohrozit.

Zdroj: Profimedia

"Soustředíme se na postoj, věřím, že to bude především v postoji. A jestli přijde přechod na zem, tak spíše z mé strany. Mohl bych překvapit. Uvidíme, co mě napadne,“ nastínil Procházka průběh zápasu.
 

Procházka údery ukončil 24 soupeřů a o jeho kvalitách v postoji není pochyb. Avšak jednostranným zápasníkem rozhodně není. Své dovednosti na zemi ukázal například v zápase v japonském RIZINU s Karlem Albrektssonem (10-3). Pod soupeřem strávil téměř sedm minut, než ho pár vteřin před koncem kola ukončil.
 

Podívejte se na Procházkovu vytrvalou obranu na zemi v zápase s Albrektssonem:Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události