Alpské lyžování

Ledecká zvládla těžký sjezd skvěle. V cíli je mezi nejlepšími

Ester Ledecká při závodu Světového poháru ve Val d'Isere Zdroj: Profimedia

Česká lyžařka a snowboardistka Ester Ledecká má za sebou další super představení na lyžích. V rakouském St. Antonu zvládla velice složitý sjezd Světového poháru a nakonec skončila na čtvrtém místě. Závod vyhrála Italka Goggiová.

Ester Ledecká si do třetího sjezdu sezony přinesla velké ambice, což ukázal i páteční trénink, kde byla první.

V samotném závodě si pak vedla také skvěle. Na velice náročné trati neudělala žádnou velkou chybu a do cíle dojela se ztrátou 1,10 vteřiny na první Italku Goggiovou.