NHL

Houfné přesuny na farmu! Kteří čeští hráči se nevešli do finální soupisky?

Houfné přesuny na farmu! Kteří čeští hráči se nevešli do finální soupisky?
Zdroj: Profimedia, koláž TN.cz

Týmy uzavírají před startem nového ročníku NHL své soupisky a někteří hráči tak míří na farmu. Mezi nimi jsou i čeští hokejisté, kteří začnou ročník v AHL. Ta startuje 5. února.

V sestavě mohou mít týmy 23 hráčů, dalších šest náhradníků trénuje odděleně od hlavního mužstva, aby byli připraveni zaskočit v případě výpadku.

Putování mezi NHL a AHL nebude kvůli opatřením souvisejícím s karanténami tak jednoduché. Na svůj první start v NHL si počká čtveřice českých hráčů a jeden brankář.

Radim Zohorna odletěl do zámoří jako extraligová hvězda, ale začne na farmu ve Wilkes-Barre/Scranton a z kempu Chicaga se o úroveň níž přesouvají Michal Teplý a Matěj Chalupa, kteří začnou zámořský ročník v Rockfordu.

Dalším Čechem, který se nevešel do line upu pro začátek sezóny, je Kristian Reichel z Winnipegu, jenž bude působit v Manitobě.

O level níže míří také gólman Josef Kořenář, jenž začal sezónu v Třinci a bude si chtít vychytat šanci mezi Žraloky na farmě v San Jose Barracuda.

Související obsah

Začátek sezóny v NHL lehce zkomplikovalo několik pozitivních testů v kádru Dallasu. Podívejte se na reportáž Sportovních novin:

 

Vybrané zápasy NHL můžete sledovat živě na NOVA Sport a Voyo. Začínáme již 13. ledna ve 23.35 Pensylvánským derby.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události