MMA

Kuriózní sázka promotérů: Vsadí Novotný desetitisíce na Pudilovou?

Kuriózní sázka promotérů: Vsadí Novotný desetitisíce na Pudilovou?
Ilustrační foto: Ondřej Novotný a zápasnice Lucie Pudilová Zdroj: koláž tn.cz / profimedia

Kuriózní sázku má na stole promotér a spolumajitel organizace Oktagon Ondřej Novotný. Zástupce příští soupeřky Lucie Pudilové proti příbramské střele nabízí balík.

První Češka v UFC Lucie Pudilová (9-6) se na galavečeru Oktagonu 21 postaví Martě Waliczekové (4-2). Promotér čtvrté nejlepší zápasnice v Polsku je jejími kvalitami natolik přesvědčen, že Novotnému nabídl sázku o 2000 euro, tedy 52 tisíc korun.
 
Ondřej Novotný nabídku redakci Nova Sport potvrdil, ale zda ji přijme zatím neví. “Já si myslím, že Lucka vyhraje, ale sázet se s promotérem je politika. Takže spíše z tohoto důvodu, než že bych ji nevěřil,“ komentoval český promotér.


Fanoušky MMA čeká podle všeho pořádně tvrdý souboj. Waliczeková je dvojnásobnou šampionkou v kickboxu a ze svých postojových dovedností čerpá i v kleci. Pro ránu daleko nechodí ani příbramská bojovnice, která se neustálým tlakem dopředu probojovala až do UFC.

Zdroj: Profimedia


Pudilová nejprestižnější MMA organizaci světa opustila na začátku roku 2020. Během hledání nového působiště podlehla na turnaji s upravenými pravidly 18leté Tereze Bledé, ale v prosinci již Oktagon premiéru, podle MMA pravidel, vyhrála.VIDEO: Připomeňte si první zápas Lucie Pudilové po opuštění z UFC na Oktagon Underground:
Také za poslední měsíce několikrát změnila tréninkové prostředí. Chvíli se připravovala s Petrem Knížetem v Monster Gymu a po vzájemných neshodách se přemístila na Slovensko do OFA Gymu pod vedení Iliy Škondriče.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události