Barca utekla hrobníkovi z lopaty. K postupu jim pomohl výborný gólman

Obrovské štěstí měla v semifinále španělského Superpoháru Barcelona. Katalánský velkoklub bez zraněného Lionela Messiho přešel do finále až po pokutových kopech, ve kterých zářil gólman Ter Stegen.

Dramatické utkání Barcelony proti San Sebastienu nabídlo prodloužení i pokutové kopy.

Základní hrací doba skončila výsledkem 1:1, když ve druhém poločase za domácí skóroval z penalty Oyarzabal.

Nicméně pak se začal činit německý gólman ve službách Barcy Ter Stegen, ten nejdříve předvedl dva klíčové zákroky v prodloužení, následně vychytal i dvě pokutové kopy v rozstřelu.

Za katalánský velkoklub pak vstřelil vítěznou penaltu střídající Puig a Barcelona mohla slavit do finále. Se spoluhráči šel křepčit i Lionel Messi, který však zápas odseděl na tribuně. Prý ho totiž trápí zraněné stehno.

Naopak v Německém poháru končí překvapivě Bayern, podívejte se, jak ho přehrál druholigový Kiel: