Fotbal

Rošády v týmu Slavie: Brankářský post vyřešen, dva hráči jdou hostovat

Rošády v týmu Slavie: Brankářský post vyřešen, dva hráči jdou hostovat
Zdroj: Profimedia

Jarní část fotbalové Fortuna ligy začne již v pátek a lídr ligy Slavia na poslední chvíli ještě finišuje změny v kádru. Po hostování přichází již natrvalo brankář Jan Stejskal a naopak hostovat do Mladé Boleslavi budou dva hráči sešívaných.

Jan Stejskal na podzim do Slavie hostoval a pro jaro už se vracel do Mladé Boleslavi, ale týmu z Edenu se podařilo vyjednat přestup, a talentovaný brankář se tak stal plnohodnotným hráčem Slavie.

"O Honzu Stejskala jsme měli zájem už v průběhu podzimu, ale Boleslav ho chtěla pro jarní boje o záchranu jako jedničku. Nakonec se nám však po sérii jednání Honzův návrat podařilo dojednat," uvedl pro klubový web sportovní ředitel Slavie Jiří Bílek.

Stejskal si prošel všemi mládežnickými reprezentacemi a nyní ve svých 24 letech utvoří brankářskou trojici s 35letým Kovářem a Ondřejem Kolářem. Poslední jmenovaný je bedlivě sledovaný týmy v zahraničí, takže Stejskal by se po jeho přestupu mohl brzy stát jedničkou sešívaných.

Související obsah

Opačným směrem, tedy do Mladé Boleslavi, naopak míří dvojice kmenových hráčů sešívaných. Defenzivní univerzál Laco Takács a křídelní hráč Tomáš Malínský budou u Středočechů pouze na hostování.

Související obsah

Oba na podzim dostali u sešívaných málo prostoru, dohromady si zapsali deset startů, a tak si tým z Edenu od jejich hostování slibuje větší herní vytížení pro ně.

Slavia bude na jaře pokračovat v Evropské lize a bude chtít přidat další krásné branky, jako dal Ondřej Lingr proti Nice:


TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události