Fotbal

Rozvedli se! Legenda Chelsea přiznala konec 20letého vztahu

Rozvedli se! Legenda Chelsea přiznala konec 20letého vztahu
Didier Drogba a jeho bývalá žena Lalla Diakateová Zdroj: koláž tn.cz / profimedia

Bývalý fotbalista Didier Drogba ukončil spekulace a sám oznámil konec dlouholetého vztahu. Po 20 letech skončil vztah s Lallou Diakitéovou.

Potkali se v roce 1990 v Paříží a v roce 2011 se rozhodli svůj vztah zpečetit. Spolu na svět přivedli také tři děti. Po 10letém manželství nyní 42letý bývalý fotbalista oznámil, že se jejich cesty rozdělily, a to již v roce 2020.
“Normálně o svém soukromí nediskutuji. Kvůli falešným spekulacím v médiích potvrzuji, že jsme s Lallou učinili smutné rozhodnutí a po 20 letech jsme se minulý rok rozdělili. Stále jsme si blízcí a soustředíme se na výchovu a bezpečí našich dětí a rodinné soukromí,“ vyjádřil se bývalý hráč Chelsea na sociálních sítích.
 

Drogba, který se k soukromí své rodiny vyjadřuje jen zřídka, reagoval na spekulace médií o údajné nevěře. V zahraničních zdrojích se mluví o v prosinci zveřejněných fotkách a videu, na kterém je Drogba ve společnosti cizí polonahé ženy.


Související obsah


Útočník a bývalý reprezentant Pobřeží slonoviny ukončil kariéru v roce 2018. Do historie fotbalu se zapsal zejména v dresu londýnské Chelsea, kde ve dvou štacích strávil 9 let. Za 381 zápasů nastřílel 164 gólů, čtyřikrát se radoval z vítězství Premier League a v roce 2012 pomohl Blues k titulu v Lize mistrů. V roce 2010 a 2007 byl vyhlášen za nejlepšího hráče londýnského klubu.
 

VIDEO: Podívejte se, jak Blues slavili v roce 2012 vítězství FA Cupu. Drogba roztančil kabinu:TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Česká mužská štafeta musela na dvě trestná kola, vyhráli Norové

Štafetový závod ve švédském Östersundu se českým mužům příliš nepovedl. Čtveřice ve složení Krčmář, Štvrtecký, Václavík a Karlík dojela nakonec po dvou trestných kolech na 11. místě. Závod opanovali Norové, druzí byli Francouzi a třetí místo patřilo Rusku.