UFC

Po roce zpět do klece: Muradov je na cestě na Zápasnický ostrov

Machmud "Mach" Muradov (24-6) odletěl v pátek 15. ledna na Zápasnický ostrov v Abú Zabí, kde ho za týden čeká třetí zápas v UFC s Andrew Sanchezem (12-5)

Macha na pražském letišti zdržely nečekané problémy s doklady, ale nakonec let do Frankfurtu stihl. Na cestu se vypravil v doprovodu trenérů v čele s Petrem “Monstrem“ Knížetem. V příštích dnech je čeká přesun do Abú Zabí, kde absolvují závěr přípravy, včetně doshazování posledních kil do limitu střední váhy (84 kg).
 První Uzbek v UFC na třetí zápas čekal dlouhých 13 měsíců. Naposledy porazil Trevora Smithe 7. prosince 2019. V roce 2020 měl zápasit hned několikrát, ale všechny souboje zhatil koronavirus či s ním spojené obtíže. Například při poslední příležitosti Muradov po příletu do Las Vegas skončil v karanténě s pozitivním testem.
 

Nyní snad už vše proběhne podle plánu. V kleci se představí 24. ledna na UFC 257. Galavečer zakončí očekáváná odveta v lehké váze Dustin Poirier vs. Conor McGregor 2.
 

“Jdu pro další vítězství. UFC ví, komu nabídnout zápas na poslední chvíli. Měsíc před zápasem se někdo zranil a já jsem první, komu oni napsali,“ vyjádřil se dříve pro Nova Sport o nadcházejícím zápase, který podepsal o Vánocích.

Související obsahDo boje půjde poprvé od narození dcery Rumii, která je pro něj tou největší motivací. Právě pro ni chce potřetí vyhrát v nejprestižnější MMA organizaci světa.


Připomeňte si, jak Muradov v květnu vzpomínal na narození dcery:

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události