APLIKACE TN.CZ
Další sporty

Samková už ví, kde bude obhajovat titul! Místo Číny se pojede ve Švédsku

Samková už ví, kde bude obhajovat titul! Místo Číny se pojede ve Švédsku
Zdroj: Czech-ski.com

Snowboardcrossařka Eva Samková už ví, kde se uskuteční světový šampionát, který se měl původně konat v Číně, ale kvůli koronavirové situaci se zrušil. Pojede se ve švédském Idre Fjäll od 11. do 13. února.

V Číně se měl původně světový šampionát freestyle lyžařů a snowboardistů konat od 18. do 28. února. Mělo jít o test před olympijskými hrami, které se uskuteční v roce 2022 v čínské metropoli Pekingu.

Náhradou budou závody ve švédském Idre Fjäll, kde budou bojovat 11. a 12. února snowboardcrossaři a jejich ženské kolegyně. O den později půjdou do hry skicrossaři. Vše vyšlo ze zprávy, kterou zveřejnila Mezinárodní lyžařská federace FIS.

Související obsah

Eva Samková tak už ví, kde bude obhajovat svůj titul. Jenže nebude to pro ní ani pro ostatní závodníky vůbec jednoduché. Kvůli koronaviru totiž sezóna ve snowboardcrossu ještě vůbec neodstartovala. Začít by měla 22. ledna v italské Chiese.

Podívejte se na reportáž, ve kterém Eva Samková ukazuje, jak si zpestřila svůj trénink!

TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události