UFC

Holloway s Kattarem bojoval až do konce! Nakonec se raduje legenda

Holloway s Kattarem bojoval až do konce! Nakonec se raduje legenda
UFC zápasník Max Holloway | Zdroj: Profimedia

Hlavním tahákem UFC Fight Night v Abú Zabí byl souboj pérové váhy mezi Maxem Hollowayem a Calvinem Kattarem. Zápas nabídl plný počet pěti kol, ve kterých byl lepší Blessed Holloway a rozhodčí mu tak právem přiřkli vítězství.

První kolo nabídlo ze začátku klasickou oťukávačku, ale pak se do toho Holloway, který měl do té doby bilaci 21 výher a 6 porážek, pořádně opřel a zasyapl svého soupeře několika tvrdými údery.

Na začátku druhého kola The Boston Finisher začal tlačit, ale postupem času se zápas vyrovnal a na konci už Kattar začal krvácet.

Kattar schytával údery i v dalším průběhu a na to, kolik jich dostal, to vypadalo, že má stále dost sil. Naopak u Hollowaye to vypadlo na ztrátu fyzičky.

Související obsah

Rozhodlo čtvrté kolo, kdy se Blassed opět vzchopil, přišpendlil svého soupeře a Kattar už pouze máchal do prázdna. Favorit zápasu už poté šetřil síly a neměl už takovou kadenci úderů, jenže jednou přesnou ranou do břicha Kattara totálně odrovnal, který ale zápas dokončil. Rozhodčí nakonec ale jednomyslně rozhodli o vítězství, kterým se stal Max Holloway.

Výsledky UFC Fight Night:

Max Holloway - Dalvin Kattar

Santiago Ponzinibbio - Li Jingliang

Punahele Soriano - Duško Todorovič

Carlos Condit - Matt Brown

Joaquin Buckley - Alessio Di Chirico

Na další zápas odletěl už i Mach Muradov, podívejte se na video!

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události