Baseball

Vyhazov po měsíci! Generální manažer Mets posílal nahé fotky

Vyhazov po měsíci! Generální manažer Mets posílal nahé fotky
Zdroj: Twitter @WTOP

Generální manažer baseballového týmu New York Mets Jared Porter dostal padáka po pouhém měsíci v nové funkci. Majitel týmu ho vyhodil poté, co vyšel najevo jeho hřích z minulosti. Reportérce tehdy poslílal nevhodné zprávy a fotky.

Americká televize ESPN v pondělí zveřejnila, že Jared Porter, generální manažer týmu New York Mets, v roce 2016 nevhodně obtěžoval jednu reportérku, když jí zasílal nevyžádané textové zprávy a fotky.

Trvalo to pouhý den a majitel týmu Steve Cohen oznámil, že Porter dostal padáka. Jeho působení u Mets tak mělo jepičí život, neboť k Mets přišel teprve 13. prosince, takže se nedočkal ani jednoho zápasu během svého angažmá.

"Pro takovýto typ chování by měla být nulová tolerance," napsal Cohen na Twitter v příspěvku, kde oznámil Porterovo propuštění.

Podle ESPN jde o incident z roku 2016, kdy Porter ještě pracoval u Chicaga Cubs. Ve výtahu tehdy potkal zahraniční reportérku a hned večer jí začal psát.

Po několika zprávách poslal fotku své dolní poloviny těla v kalhotech s boulí v rozkroku. V tu chvíli reportérka přestala odepisovat. To ale Portera neodradilo a necelý měsíc jí stále posílal zprávy a fotky.

Související obsah

Vrcholem poté byla fotka obnaženého penisu. Reportérka si tehdy nevěděla rady co s tím, a tak tato kauza vyplula na povrch až po čtyřech a půl letech. Pokud Porter ještě sežene práci v MLB, bude si patrně dávat dobrý pozor, jaké zprávy komu posílá.

V baseballové MLB dochází i k takovýmto vtipným momentům:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události