MMA

VIDEO: Villaneuva předvedl epické KO, hlavní zápas si podmanil Chiesa!

VIDEO: Villaneuva předvedl epické KO, hlavní zápas si podmanil Chiesa!
Zdroj: Profimedia

Galavečer UFC na Zápasnickém ostrově v Abú Zabí přinesl v hlavním zápase pětikolovou vřavu, ve které nakonec uspěl Michael Chiesa, jenž tak začíná pomalu pokukovat i po titulové šanci.

Chiesa předvedl naprosto dominantní výkon, Neila Magnyho podle očekávání předčil v lepším boji na zemi a zvítězil jednoznačně 49:46. Magnyho téměř nepustil k ničemu vážnějšímu a připsal si čtvrtou výhru v UFC v řadě.

Brazilec Warlley Alaves v předzápase hlavní bitvy dával svému soupeř naději jen dvě a půl minuty. Pak vytasil sérii kopů na žebra, po kterých se Mounir Lazzez schoulil a nakonec donutil sudího zápas ukončit.

Ike Villanueva sice s Viniciusem Moreirou předvedl nepříliš záživné první kolo, ale hned po půlminutě toho druhého vyslal smrtící kontr, kterým soupeře doslova uspal.

Podívejte se na epické KO. Villaneuvy:

V jediném čistě ženském zápase hlavní karty se jednoznačnou vítězkou stala Viviane Araujová, jež zdolala žebříčkově silnější soupeřku Roxanne Modafferiovou. Celý zápas byla aktivnější, měla lepší pohyb a zaslouženě vyhrála na body.

Další pětikolovou bitvu svedli Matt Schnell a Tyson Nam. Rozhodčí se nedohodli na jednoznačnou vítězi, ale přeci jen nakonec přiřkli triumf prvnímu jmenovanému, který byl aktivnější, kdežto Nam vynikal v defenzivě a čekal na údery.

Související obsah

První zápas hlavní karty mezi Leronem Murphym a Douglasem Silvou de Andradem také přinesl plné počet kol a stal se kořistí prvního jmenovaného, jenž potvrdil roli favorita a soupeře předčil v taktice i přesnosti úderů a kopů.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události