NFL

NFL se dočkala! V Super Bowlu se střetne Mahomes s Bradym

NFL se dočkala! V Super Bowlu se střetne Mahomes s Bradym
Zdroj: Profimedia

V NFL se odehraje Super Bowl s pořadovým číslem 55 a Tampa Bay Buccaneers je prvním týmem, který se v něm představí na domácím stadionu. Pro jejich quarterbacka Toma Bradyho to navíc bude rekordní desátá účast. Soupeřem Bukanýrů bude vítěz minulého ročníku Kansas City Chiefs.

 V prvním konferenčním semifinále šla rychle do vedení Tampa Bay vedená legendárním Tomem Bradym. Buccaneers v poslední sekundě prvního poločasu skórovali svůj třetí touchdown a dostali se do vedení 21:10. Ve třetí čtvrtině floridský tým navýšil dalším touchdownem a úspěšným potvrzením skóre na 28:10, ale pak se probudili Packers.Aaron Rodgers dvěma touchdownovými přihrávkami snížil na rozdíl pěti bodů. Brady ale v závěru dovedl svůj tým ke zdárnému konci a zahraje si svůj rekordní desátý Super Bowl.
 

Sestřih zápasu Buccaneers vs. Packers:V konferenci AFC se brzy do vedení dostalo Buffalo díky proměněnému field goalu. Následně díky nezachycenému puntu Mecolem Hardmanem Bills skórovali snadný touchdown. V tu chvíli se ale probral hvězdný quarterback Patrick Mahomes, který dovedl svůj tým ke třem touchdownům v řadě a Kansas City Chiefs šli do poločasové přestávky s vedením 21:12.
 

Připomeňte si příchod Mahomese do Chiefs a rekordní smlouvu ve světě sportu:


 

Ve třetí třetině Chiefs zvyšovali náskok. Na tři touchdowny navázali v poslední části utkání přihrávkou na Kelceho, který si s míčem rovněž došel pro šest bodů. Na konci hry bylo skóre 38-24.


Sestřih zápasu Chiefs vs. Buffalo:Vítěze minulého Super Bowlu Kansas City Chiefs tak 7. února čeká obhajoba proti Tampa Bay Buccaneers a fanoušci amerického fotbalu se mohou těšit na střetnutí hvězdných quarterbacků Patricka Mahomese a Toma Bradyho.

Související obsah


 

Výsledky NFL semifinále

Green Bay Packers vs. Tampa Bay Buccaneers – 26:31

Kansas City Chiefs vs. Buffalo Bills – 38:24

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události