Fotbal

Ital měl v Realu rozjetou hvězdnou kariéru! Úpadek způsobila nutela

Ital měl v Realu rozjetou hvězdnou kariéru! Úpadek způsobila nutela
Zdroj: Profimedia

Bývalý italský fotbalový útočník Antonio Cassano měl svého času slibně rozjetou kariéru a po přestupu do Realu Madrid mohl být světovou megahvězdou. V rozhovoru pro Bobo TV nyní Ital prozradil, že kariérnímu růstu mu zabránil tehdejší sponzor Realu Madrid - Nutella.

Cassano se světu ukázal v dresu AS Řím, kde ve dvaceti letech pravidelně skóroval. Tehdy si talentovaného mladíka vyhlédl dokonce Real Madrid a Cassano měl nakročeno stát se světovou hvězdou.

Jenže Itala brzdila především fyzická kondice a v rozhovoru pro Bobo TV nyní prozradil, jak v Realu kolísala jeho hmotnost. Nejprve zhubnul 12 kilogramů a vypadalo to nadějně.

"Když přišel Capello (tehdejší trenér Realu), tak jsem dal dva góly ve dvou zápasech a cítil jsem se jako pán světa. Poté, co mě vystřídal proti Lyonu, jsem se s ním pohádal a on mě vyřadil z týmu," vyprávěl Cassano.

Související obsah

"Za sedm měsíců jsem přibral 14 kilo. Jedl jsem nutelu přímo ze sklenice a nezajímalo mě to," prozradil svůj tehdejší hřích. "Nutella byl jeden ze sponzorů klubu a každý měsíc nám dávali pět kilo svého produktu," prozradil.

Cassano po dvou a půl letech opustil Real s 29 odehranými zápasy 4 góly a spoustou kontroverze. Ital byl mnohokrát pokutován za svůj fyzický stav a jednou dokonce trenéra Capella nazval "falešnějším než peníze z Monopolů".

Související obsah

Italský útočník se tedy v roce 2008 vrátil do své domoviny, kde už kariéru dohrál. Dal také deset reprezentačních gólů a patřil mezi hvězdy italské ligy, ale dle svých slov mohl být klidně dalším Messim, kdyby měl dostatečnou morálku. Kariéru zakončil v roce 2017 v týmu Hellas Verona.

Krásné fotbalové góly padají i v Nizozemsku. Tímhle luxusním lobem završil Řek Giakoumakis hattrick:


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události