Hokej

Brankář Novotný skóroval přes celé hřiště! Sparta nadělila 4 góly

Po 40. kole hokejové extraligy Sparta dál kraluje tabulce. Na chvíli ji sice sesadil Třinec, který podruhé během čtyř dnů porazil Kometu Brno, ale Pražané vzápětí popravili třetí Plzeň 4:0 a znovu se vyšvihli do čela.

 Podruhé za čtyři dny si připsal Třinec výhru nad Kometou Brno. Na úterní výsledek 3:2 Oceláři navázali ještě větší kanonádou. Do branky hostů nasázeli 4 góly, zato do své inkasovali pouze jednou. Kometu porazili počtvrté v sezóně.
Třinec se tak se 76 body na chvíli objevil v čele tabulky, ale stav dlouho nevydržel. Šlágr kola Sparta vs. Plzeň začal o hodinu později a Pražané si přesvědčivě vzali své místo zpět. Už v první třetině bodovali z přesilovky Tomášek a Pech. Ve třetí třetině se Tomášek trefil znovu a výhru pojistil ještě Řepík, když zvýšil na 4:0.
 

Související obsah

 

O parádu kola se postaral gólman Filip Novotný z Karlových Varů. Mladá Boleslav se snažila v závěrečných minutách zvrátit výsledek hrou bez brankáře, kterou šikovný golmán potrestal ránou přes celé kluziště. Karlovy Vary porazily Mladou Boleslav 3:1.


 


Motor České Budějovice se po sérii šesti porážek raduje z bodového zisku. Jihočeši na ledě Hradce Králové do poslední chvíle drželi jednogólové vedení, ale vteřinu před koncem třetí třetiny inkasovali na 1:1. Následovaly samostatné nájezdy, kde 12. nájezdem Jonák pro Motor vybojoval cenné vítězství. České Budějovice porazily Hradec Králové po nájezdech 2:1, ale stále zůstávají na dně tabulky.


Výsledky hokejové extraligy:

Sparta vs. Plzeň – 4:0 (2:0, 0:0, 2:0)

Olomouc vs. Zlín – 2:4 (0:2, 1:1. 1:1)

Třinec vs. Brno – 4:1 (2:1, 1:1, 1:0)

Mladá Boleslav vs. Karlovy Vary – 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)

Hradec Králové Vs. České Budějovice - 1:2 po nájezdech (0:0, 0:0, 1:1, 1:2)

Vítkovice vs. Litvínov – 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události